Komornicy dbają o sprawiedliwość!

 

Większości osobom stwierdzenie „komornik Warszawa” kojarzy się bardziej z okradaniem biednych osób, niż z pojęciem sprawiedliwości. Zapominają oni, że przedstawiciele http://www.komornik-warszawa.info.pl i innych firm zajmujących się kwestiami komorniczymi dbają tak naprawdę o porządek.

 


Z resztą jaki znasz inny sposób na to, żeby zdobyć pieniądze od osób, które nie dokonują same opłat. Tak naprawdę komornik z Warszawy to często jedyny sposób żeby dotrzeć do takich osób. Pamiętaj, że żadna firma nie wysyła od razu komornika z Warszawy najpierw próbują przypominać, są otwarci na „dogadanie się”. Jednak większość osób olewa ten temat.

 

Podpis komornika z Warszawy, pod wpłatą.112219965(20)
Podpis komornika z Warszawy.

 
A wyobraź sobie, że Ty płacisz wszystkie rachunki regularnie, wszystkie mandaty, i tak dalej. Natomiast twój sąsiad tego nie płaci i ma pieniądze, żeby żyć jak król. Czy według Ciebie jest to sprawiedliwe?
Według mnie nie i jeżeli nie da się normalnie przekonać takiej osoby, żeby płaciła to co powinna zapłacić, to komornik z Warszawy ( aktualna lista na stronie https://bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/lista-komornikow-sadowych/ ) jest w stanie przywrócić sprawiedliwość.