Na czym polegają licytacje, które organizuje kancelaria komornicza?

Każda kancelaria komornicza, jaka działa przy sądach w Warszawie organizuje licytacje zajętego mienia. W http://komornik-warszawa.info.pl/kontakt mieniem tym mogą być równie często nieruchomości w postaci mieszkań, domów czy działek, co ruchomości w postaci antyków, mebli i wielu innych przedmiotów.

Funkcjonujące w Warszawie kancelarie komornicze wystawiają na licytacjach zajęte mienie w bardzo korzystnych cenach wywoławczych, przez co cieszą się tak dużym zainteresowaniem. W taki sposób wiele osób szuka dla siebie mieszkania lub domu. Czasem można także dostać wiele innych ciekawych i przydatnych przedmiotów w niskich cenach.

Adwokaci z kancelarii komorniczej w Warszawie na spotkaniu.9882222441142132115557(5)
Adwokaci z kancelarii komorniczej w Warszawie.

Kancelarie komornicze zastrzegają jedynie, że w licytacjach nie mogą brać udziału ani dłużnicy, ani ich rodziny. Mogą natomiast brać w nich wszyscy, którzy wpłacą wymaganą kwotę rękojmi. Aby się dowiedzieć o tym, jakie przedmioty aktualnie wystawiają kancelarie komornicze, można to znaleźć w obwieszczeniach sądu rejonowego. Tam uzyskać można wszystkie niezbędne we wzięciu udziału informacje, takie jak dokładne cechy przedmiotu, wysokość rękojmi czy cena wywołania.

Przedmiot licytacji

Cena wywołania

Samochód Opel Omega z 1999 roku

1500 zł

Samochód Opel Movano z 2001 roku

6750 zł

Zmywarka BEKO

450 zł

Lodówka Mastercook

250 zł

Zegarek Certina

225 zł