Najlepszy adwokat? Najlepsza oferta.

I, że Cię nie opuszczę aż do śmierci… Tekst powszechnie znany i oczekiwany od obojga kochających się ludzi. Niestety scenariusze niektórych małżeństw kończą się rozwodem. Jeden z traumatycznych przeżyć jakie mogą spotkać każdego z nas.

  • Jak sobie z tym poradzić?
  • Od czego zacząć?

Te pytania powstają na początku a pomóc może tylko jedna osoba a mianowicie adwokat. Jak pokazują statystyki najwięcej rozwodów dochodzi w większych aglomeracjach. Czy to oznacza, że więcej pokus czyha na nas w mieście niż na wsi?

Chcerozwodu.Info uzyskasz profesjonalną pomoc najlepszego adwokata w Lublinie, który pomoże Ci wypełnić odpowiednie wnioski i złoży je za Ciebie w sądzie. Jako Twój adwokat przygotuje Ciebie do pierwszej rozprawy rozwodowej, wesprę Twoje stanowisko, jak również poszukam wszystkich dowodów świadczących na Twoją korzyść we wszystkich rozprawach, w których będę Ciebie reprezentował. Koszt adwokata w Lublinie świadczącego Tobie pomoc podczas rozwodu, przedstawia tabela poniżej, jak również najczęstsze przyczyny rozwodów w Lublinie:

Minimalne wynagrodzenie adwokata w Lublinie za rozwód z orzeczeniem o winie wynosi:

Minimalne wynagrodzenie adwokata w Lublinie za rozwód bez orzeczenia o winie wynosi:

Przyczyny

rozwodów

w Lublinie

Od 390 do 1100 zł

Od 120 do 210 zł

Niezgodność charakteru

Zdrada

Nadużywanie alkoholu

Problemy finansowe

Inne przyczyny

Od 1120 do 1980 zł

Od 230 do 450 zł

32%

24%

23%

9%

3%

Na rynku prawniczym koszty tego typu rozpraw są zróżnicowane, zależne o charakteru sprawy, czasu trwania jak również ilości przedstawionych dowodów w sprawie.