O NAS

Pragniesz rozwijać swój własny biznes, tylko nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć na realizację swoich planów fundusze – dobrze trafiłeś! Szeroko pojęta tematyka funduszy, rozwoju, inwestycji, kapitału, notowania giełdowe, podatki czy ubezpieczenia, to domena naszego bloga. Chcemy dzielić się Wami naszą wiedzą i wieloletnimi doświadczeniami popartymi codzienną praktyką.

Sposobów inwestowania jest wiele, ale który wybrać, aby nie stracić pieniędzy i zysku. Czy wybrać konta oszczędnościowe i lokaty, a może zainwestować długoterminowo w obligacje lub fundusze inwestycyjne? Czy kontrola wydatków budżetu domowego może być traktowana jako forma inwestowania? A może zainwestować w siebie, swoją edukację, szkolenia, treningi, które w przyszłości zaowocują lepszą pracą i większymi dochodami? Co to są pożyczki społecznościowe i czy można na tym zarobić?

W biznesie najważniejszy jest rozwój i umiejętność przystosowywania się do wciąż zmieniającego się rynku, technologii i potrzeb klientów. Otwieramy Wam drzwi do świata finansów i biznesu.

people-2568603_640