Upominki dla klientów – warto je dawać!

 

Wiele firm prowadzi bardzo prostą sprzedaż. Klient dostaje to co kupuje. Zapominają oni o sile jaką są prezenty. Można je przekazać na wiele sposobów, np. w torebkach z nadrukiem. Dzięki tej firmie – link – można mieć torebki papierowe z nadrukiem z logo własnej firmy i nie potrzeba ich drukować w tysiącach egzemplarzy. Jest to świetne rozwiązanie również dla mniejszych firm.

 

Dlaczego upominki działają?

Z dwóch powodów:

 

  • Firma bardziej zapada w pamięć, ponieważ wyróżnia się na tle innych firm.

 

  • Działają tutaj czynniki psychologiczne. Skoro ktoś nam coś dał, to chcemy mu się odwdzięczyć.

 

A dodatkowo ładna torebka papierowa z nadrukiem podniesie wartość prezentu w oczach klienta. Oczywiście nie zmienia to faktu, że taki prezent powinien być dla niego wartościowy, powinien być miły. Jednak odpowiednie torebki papierowe z nadrukiem mogą podnieść wyjątkowość tego upominku, co da lepsze rezultaty marketingowe.

 

Małym nakładem finansowym można również napisać spersonalizowany list do klienta, który będzie podpisany własnoręcznie. Takie rozwiązanie jest oczywiście możliwe przy sprzedaży online.

 

Warto dzisiaj zadbać o wyróżnienie się na rynku. A torebki papierowe z nadrukiem pozwalają to osiągnąć w stosunkowo prosty i tani sposób. Nie trzeba dzisiaj robić drogich i kontrowersyjnych kampanii. Czasem zwykłe zastosowanie torebek papierowych i włożenie do nich drobnego upominku działa świetnie, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej. Warto dbać o swoich klientów, ponieważ wtedy oni chętniej wracają robić kolejne zakupy.